Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

O czym warto pamiętać, żeby spokojnie odpoczywać?

Poszukujemy kandydatów na rodziców zastępczych

Jeśli:

» jesteś w stanie dać dziecku bezpieczny dom
» jesteś gotowy do niesienia pomocy
» los dziecka nie jest Ci obojętny

Zostań rodzicem zastępczym!

Program WSPIERAJ SENIORA

W związku z ogłoszoną koniecznością pozostania seniorów w domu na terenie Miasta Ostrołęki zostaje uruchomiony program „Wspieraj Seniora”. Celem programu „Wspieraj Seniora” jest zapewnienie usługi wsparcia Seniorów w wieku 70 lat i więcej, którzy w obowiązującym stanie epidemii pozostają w domach. Usługa wsparcia będzie polegała w szczególności na dostarczeniu zakupów obejmujących artykuły podstawowej potrzeby, w tym artykuły spożywcze, środki higieny osobistej.

Zasadą programu jest to, że koszt zakupów pokrywa Senior, za rozliczeniem.

Seniorze, jeśli chcesz skorzystać z tej pomocy zadzwoń na infolinię.

Infolinia „Wspieraj Seniora” 22 505 11 11

Program adresowany jest do:

  • osób w wieku 70 lat i więcej, które pozostaną w domu w związku z zagrożeniem zakażeniem Covid-19,
  • w szczególnych przypadkach osoby poniżej 70 roku życia.

Infolinia przyjmująca zgłoszenie przekaże twoją prośbę do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Ostrołęce. Pracownik Ośrodka skontaktuje się telefonicznie z Tobą i ustali zakres pomocy, której potrzebujesz i dostarczy zakupy.

Artykuły

  • Program „Wspieraj seniora”

    Celem programu „Wspieraj seniora” jest zapewnienie usługi wsparcia Seniorów w wieku 70 lat i więcej. Usługa wsparcia będzie polegała w szczególności na dostarczeniu zakupów obejmujących artykuły podstawowej potrzeby, w tym artykuły spożywcze, środki higieny osobistej. Zasadą programu jest to, że koszt zakupów pokrywa Senior, za rozliczeniem.

    Czytaj Więcej o: Program „Wspieraj seniora”

Banery/Logo