Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Złóż wniosek o 500+ w aplikacji mZUS

Poszukujemy kandydatów na rodziców zastępczych

Jeśli:

» jesteś w stanie dać dziecku bezpieczny dom
» jesteś gotowy do niesienia pomocy
» los dziecka nie jest Ci obojętny

Zostań rodzicem zastępczym!

Punkt Pomocy „PoRaDa”

Grafika ilustracyjnaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce realizuje projekt socjalny pn.: „Zapewnienie klientom pomocy społecznej nadużywającym alkoholu oraz członkom ich rodzin, pomocy w formie prowadzenia pracy profilaktycznej przez terapeutę uzależnień i psychologa w Punkcie Pomocy „PoRaDa” w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Ostrołęce w 2022r.”. Projekt jest finansowany przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Ostrołęce, która jest pomysłodawcą i współrealizatorem projektu.

W ramach projektu w MOPR funkcjonuje Punkt Pomocy „PoRaDa”, w którym osoby zmagające się z problemem alkoholowym, członkowie ich rodzin, osoby współuzależnione mają możliwość uzyskania wsparcia psychologa i pomocy profilaktycznej terapeuty uzależnień.

Zapraszamy do Punktu Pomocy „PoRaDa”, który mieści się w siedzibie MOPR, ul. gen. Józefa Hallera 12, pokój nr 8A, I piętro, tel. 29 7644130.

Porady terapeutów i psychologa udzielane są nieodpłatnie.

Banery/Logo