Biuletyn Informacji Publicznej Unia Europejska
Kontrast Powiększ Powiekszony tekst z kontrastem Wyłącz kontrast i powiększenie
Newsletter You Tube Facebook
Kontakt Strona startowa

Inne inicjatywy

 • Zaproszenie na Majówkę Ostrołęcką

  Dodano: 16 maja 2019więcej...
 • Bal karnawałowy dla dzieci

  Od 2011 roku Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie Ostrołęce, Klub Integracji Społecznej PROGRES organizuje Bal Karnawałowy dla dzieci. Karnawałowy klimat oraz moc zabaw prowadzą wolontariusze MOPR, dzięki którym na parkiecie, której tańczyły całe zastępy księżniczek, królów, batmanów, kowboi, rycerzy i innych postaci bajkowych, których stroje przybrały dzieci i ich rodzice.
  Dodano: 13 kwietnia 2015więcej...
 • Dzień Serdeczności

  Dzień Serdeczności po raz pierwszy odbył się 23 lutego 2011 r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Ostrołęce z inicjatywy Klubu Integracji Społecznej „Progres”. Symbolem święta są kruche ciasteczka w kształcie serca z dołączoną do nich sentencją. Każdy, kto tego dnia odwiedzi siedzibę Ośrodka może skosztować słodkich wypieków.
  Dodano: 13 kwietnia 2015więcej...
 • Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem

  Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem jego ideą jest gromadzenie się i manifestowanie na różne sposoby sprzeciwu wobec biedy i kluczenia, które zbyt często jest niedostrzegane przez społeczeństwo. 17 października każdego roku na scenie przy pasażu handlowym „Kupiec” odbywają się Miejskie obchody Międzynarodowego Dzień Walki z Ubóstwem.
  Dodano: 13 kwietnia 2015więcej...