Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miło jest nam gościć Państwa na naszej nowej stronie!

Szanowni Państwo! Oddajemy do Państwa użytku naszą nową stronę internetową! Z myślą o potrzebach naszych Klientów i dynamicznie rozwijającej się technologii mobilnej przeprowadziliśmy odświeżenie naszej strony internetowej.

Narodowy Spis Powszechny 2021

Informacje zbierane podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) będą podlegać rygorystycznej ochronie. Gwarantują to zarówno zapisy prawne nakładające m.in. bezwzględny obowiązek zachowania tajemnicy statystycznej, jak i zabezpieczenia informatyczne blokujące osobom niepowołanym dostęp do danych spisowych.

Narodowy Spis Powszechny 2021

Wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) odpowiedzą na pytania: ile nas jest, jacy jesteśmy i jak żyjemy. Informacje o tym będziemy mogli podać w aplikacji spisowej lub podczas rozmowy z rachmistrzem.

Pierwsza w Polsce anonimowa i darmowa platforma wsparcia dostępna w aplikacji mobilnej

Telefon zaufania dla Seniorów

800 171 800

Jeśli potrzebujesz wsparcie, chcesz porozmawiać, potrzebujesz porady psychologicznej - zadzwoń, porozmawiajmy. Udzielamy również porad dotyczących profilaktyki zdrowia. Infolinia jest bezpłatna.

Czynna w tygodniu, a godziny funkcjonowania telefonu są dostępne na stronie: https://paga.org.pl/programy/seniorzy-4-0/

Telefon został przeznaczony dla Seniorów i ich rodzin. Zadzwoń lub napisz do nas na czacie: https://paga.org.pl/programy/seniorzy-4-0/

800 123 800     INFOLINIA ABC SENIOR

Czynna od poniedziałku do piątku od 11:00 do 13:00.

  • poniedziałek, środa i piątek - porada ogólna
  • wtorek - porada dietetyka
  • czwartek - konsumenckie porady prawne

Z porad udzielanych na infolinii korzysta się anonimowo, tzn. nie są zbierane dane osobowe.

Banery/Logo